Breaking news

З’явився повний текст “формули Штайнмаєра”, який підписав Кучма

У мережі опублікували документ, який підписали учасники Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання конфлікту на Донбасі на засіданні в Мінську 1 жовтня.

Зокрема, це лист на ім’я Мартіна Сайдіка – посередника на переговорах від ОБСЄ, – у якому сторони дали згоду на імплементацію “формули Штайнмаєра”. Документ показав у своєму Facebook Валерій Калниш, передає Обозреватель.

Цей лист підписаний представником України в ТКГ Леонідом Кучмою. На аналогічних документах поставили свої підписи представники терористів “ДНР” і “ЛНР”, а також Борис Гризлов від РФ і сам посередник від ОБСЄ.

“Власне, про це й говорив Сайдік, коли повідомляв на пресконференції про листи. Тобто, кожна зі сторін ТКГ надіслала йому свій, узгоджений з усіма текст, водночас немає підписів усіх учасників під одним документом”, – пояснив Калниш.

Лист на ім'я представника ОБСЄ Мартіна Сайдіка

Лист на ім'я представника ОБСЄ Мартіна Сайдіка

То, что было подписано 1 октября 2019 г. в Минске. "Формула Штайнмайера". Точно такие же копии подписали Мартин Сайдик,…

Geplaatst door Валерій Калниш op Dinsdag 1 oktober 2019

Про що йде мова у листі:

  • Закон вступає в силу о 20:00 в день голосування на позачергових місцевих виборах в окремих районах Донецької і Луганської областей, які призначені і проведені відповідно до Конституції України і спеціальним законом України, що регулює позачергові місцеві вибори.
  • Закон буде діяти тимчасово, до дня публікації підсумкової доповіді Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ зі спостереження за виборами.
  • У разі, якщо БДІПЛ ОБСЄ підтвердить, що позачергові місцеві вибори в окремих районах Донецької і Луганської областей були проведені в цілому відповідно до стандартів ОБСЄ та українського законодавства, при відповіді на питання, узгоджене в “нормандському форматі” і затверджене ТКГ”, закон буде діяти постійно.

Джерело