Breaking news

З’явилися нові дані про призначення Зеленського у Кабміні

Президент України Володимир Зеленський збирається залишити на посаді міністра фінансів Оксану Маркарову.

Про це написала на своєму каналі в телеграм головний редактор видання “Лівий берег” Соня Кошкіна. Вона також назвала основних претендентів на голів МОЗ, Міноборони та Міненерго .

Журналістка зазначила, що, найімовірніше, команда Зеленського ліквідує посади віцепрем’єрів.

“Загалом, ЗеКоманда цей інститут налаштована рубати. Незрозуміло навіть, чи буде просто перший віце, не кажучи вже про “простих”. Хріновий сигнал для регіонів. З децентралізацією все не просто погано, а дуже погано. “Спеціального” міністра з її питань не буде, “віце” – і поготів. Відомство Геннадія Зубка йде під ніж. З ним же – проблеми місцевої влади, громад і т. д. Може, звичайно, ще передумають – час є. Дуже сподіваюся. Але, враховуючи, що ці світлі люди взагалі хочуть області укрупнювати, сильно сумніваюся”, – пояснила вона.

Кошкіна вказала, що глава Національної служби охорони здоров’я України Олег Петренко вже відмовився від посади голови МОЗ. За її словами, те, що Маркарова залишається – факт.

Вона також додала, що Міністерство інфраструктури очолить Владислав Криклій. Зараз він є начальником головного сервісного центру МВС.

“Главі МЗС Пристайку можуть “підкинути” повноважень, які зараз має Іванна Климпуш-Цинцадзе, утворивши так “надміністерство” із зовнішніх зв’язків”, – написала журналістка.

За її даними, щодо Міністерства оборони торги ще ведуться – найбільше шансів у Андрія Завгороднього і генерала Олександра Поліщука.

“(Ірину. – Ред.) Венедиктову, як і раніше, пророкують на Мін’юст, але вже є сумніви. Уточню детальніше – розповім. Що точно скажу – Анна Огренчук, яку розглядали на Мін’юст ще декілька тижнів тому, вже не обговорюється. Та сама, із Сен-Тропе, ага”, – додала Кошкіна.

Пізніше видання “Лівий берег” з посиланням на джерела повідомило, що співвласник мережі автозаправок KLO В’ячеслав Стешенко претендує на пост міністра енергетики і вугільної промисловості.

Джерело