Breaking news

ЗСУ успішно випробували новітнє озброєння України

На Харківщині на одному з полігонів відбулися успішні випробування першого серійного зразка станції радіоелектронної боротьби Р-330КВ1М.

Про це повідомляє “Укроборонпром”. Станцію виготовили на ДП “ЦКБ “Протон”. Зазначається, що серійна машина підтвердила всі задані параметри.

Зокрема, автоматизована станція радіоперешкод короткохвильового радіозв’язку здатна дезорганізувати радіозв’язок противника на відстані декількох десятків кілометрів, а також блокує роботу всіх сучасних короткохвильових радіостанцій, зокрема й тих, які створені спеціально для роботи в умовах активних радіоперешкод.

Водночас виробники акцентують увагу на тому, що ця станція є частиною комплексу Р-330УМ “Мандат”, до складу якого також входять станції радіоперешкод ультракороткохвильового радіозв’язку, радіорозвідки й управління. Р-330КВ1М може працювати й окремо.

Проектування і виготовлення першого зразка станції відбулося дуже швидко, і пояснення цьому – тісна співпраця фахівців “ЦКБ “Протон” із фахівцями військ радіоелектронної боротьби ЗСУ, – пояснили в “Укроборонпромі”.

Джерело