Breaking news

Зірка “Гри престолів” злила долю своєї героїні, але це не точно

Зірка популярного серіалу спантеличила фанатів дивним фото

Мейсі Вільямс, виконуюча в серіалі “Гра престолів” роль Ар’ї Старк, опублікувала на своїй сторінці в Instagram фотографію заляпаних штучною кров’ю білих кросівок. Для Вільямс зйомки фінального сезону, що проходили в Белфасті, завершилися, про що вона і повідомила шанувальникам. Однак під фотографією з’явився не тільки “промовистий” підпис, але і кілька хештегів, які можуть вказувати на долю героїні Мейсі Вільямс Ар’ї Старк.

В Instagram Мейсі Вільямс попрощалася з Белфастом, зі своєю героїнею Ар’єю Старк і з серіалом. Актриса зізналася, що зйомки в “Грі престолів” доставили їй незрівняне задоволення. Один з хештегів навів шанувальників на думку про долю Ар’ї.

Хештег #lastwomanstanding, який можна перекласти як “остання, що залишилася в живих”, може вказувати на те, що Ар’я Старк обійде свою одвічну антагоністку, Серсею Ланністер, роль якої виконує Ліна Хіді, і залишиться неушкодженою. Цікаво, що сама Хіді залишила коментар до цього фото, в якому назвала Ар’ю Старк королевою.

Навряд чи такий “злив” пройшов без схвалення керівництва каналу HBO, тому довіряти чуткам варто з обережністю. Політика продюсерів серіалу “Гра престолів”, що стосується змісту фінального, восьмого сезону, така, що безпека ставиться на перше місце.

Раніше стало відомо, що HBO навмисно розмістив в мережі фальшиві спойлери до майбутніх серій – шанувальникам тепер залишається тільки гадати, чому можна вірити, а чому ні. Прем’єра заключного сезону відбудеться у 2019 році.

джерело