Breaking news

Жириновський відзначився новим маренням про захоплення України: “Нам вигідно”

Глава партії “ЛДПР” запропонував поправку до Конституції Росії, яка передбачає приєднання інших держав. Володимир Жириновський пояснив журналістам, який ефект матимуть такі законодавчі зміни.

На думку політика, поправка дасть Росії можливість безперешкодно окупувати нові території і розширювати свою площу за рахунок сусідніх країн. Потрібно лише, щоб члени місцевого парламенту схвалили приєднання до Російської Федерації. Володимир Жириновський вважає, що незабаром знайдуться республіки, які погодяться добровільно перейти під прапор Росії і отримати захист російських збройних сил.

Росія , ЛДПР

Депутат очікує, що можливість поспішить використовувати владу держав, що раніше входили до СРСР: “Може бути, в Естонії, Латвії та Литві влада зміниться. Або Абхазія захоче увійти до складу РФ, або Придністров’я. Може, ще десь з’являться проросійські сили: хоч в Фінляндії, хоч в Монголії, хоч в Болгарії. Або, коли Сербію притиснуть з усіх боків, вони подивляться: Косово вже пішло, якщо ще і Воєводіна відокремиться, що залишиться? Один Белград? Дивишся, вони тоді і скажуть: давайте до складу Росії увійдемо “, – розмірковує Жириновський.

Як виявилося, у політика є масштабні плани і з приводу України. Володимиру Жириновському буде недостатньо, якщо поправкою скористаються так звані ДНР і ЛНР. За його словами, в такому випадку поряд з Росією “залишиться вогнище напруженості”. Щоб остаточно позбутися від конфлікту, глава “ЛДПР” планує захопити всю території Українці цілком.

Жириновський відзначився новим маренням про захоплення України: “Нам вигідно”

Володимир Жириновський поскаржився на Олександра Лукашенка. Він шкодує, що президент не бажає приєднати Білорусію до Росії. “Це був би найкращий, найнадійніший варіант. Він би увійшов в історію як білоруський Богдан Хмельницький. Що йому заважає? Можливо, не хоче втратити свою вигоду”, – заявив політик. Він припустив, що Лукашенко чекає щедрих пропозицій від Євросоюзу і НАТО в обмін від розриву відносин з Росією. Наприклад, 2-3 мільярдів євро на адаптацію в якості шефської допомоги.

Джерело