Breaking news

Жорсткий карантин у столиці: які обмеження діють з 5 квітня

З понеділка, 5 квітня, у Києві запроваджують тотальний карантин. Обмеження діятимуть щонайменше до 16 квітня та можуть бути продовжені.

Більш суворі обмеження карантину почнуть діяти через критичну ситуацію із коронавірусом, заявив мер столиці Віталій Кличко.

Відсьогодні в Києві:

– закривають усі школи та садочки;
– заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на винос чи із доставкою;
– громадський транспорт наземний і метро працюватиме за спецперепустками, лише для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.

Керівників установ, підприємств та закладів закликають відправити співробітників на дистанційну роботу. За можливості, надати відпустки. За дотриманням обмежень локдауну стежитимуть правоохоронці. У Києві також продовжать діяти всі обмеження червоної зони: зокрема, буде заборонена робота кінотеатрів, музеїв і ТРЦ, а на вулицях і в громадських місцях заборонено перебувати без маски. Рада також обговорює можливість введення комендантської години у столиці після 22:00.

Потяги Укрзалізниці продовжать їздити через Київ і область без зміни графіка, і продовжувати посадку і висадку пасажирів. У поїздах і на вокзалі вводиться обов’язковий масочний режим.

З 5 по 16 квітня в столиці також заборонені планові госпіталізації в державних і комунальних медичних установах, крім надання медичної допомоги вагітним, породіллям, новонародженим, онкохворим та в разі загрози життю.