Breaking news

“Женці” та “Сірі Орли”: у Конгресі вимагають від Пентагону скоріше надати Україні важкі БПЛА

У Конгресі США звернулися до Пентагону з проханням якомога швидше відправити Україні у якості військової допомоги важкі ударні безпілотні літальні апарати виробництва Сполучених Штатів.

У листі міністру оборони Ллойду Остіну, який підписаний двопартійною групою з 17 конгресменів, йдеться про безпілотники MQ-1C Gray Eagle та MQ-9a Reaper, повідомляє CNN з посиланням на текст листа.

“Україна могла б краще протистояти російським загрозам за допомогою передових безпілотних авіаційних систем або дронів” – йдеться в листі.

Конгресмени вважають, що ці БПЛА могли б зіграти велику роль у спостереженні та цілевказанні, зокрема, в такому, яке необхідно для протидії російським ракетам. Законодавці вимагають від Пентагону не затягувати з оцінкою ймовірності відправки безпілотників в Україну, оскільки тим більше тягнеться історія з відправкою, тим більше українців може стати жертвою агресії РФ.

У Пентагоні, коментуючи лист, заявили, що пам’ятають про запит України на важкі БПЛА, але досі не вирішили, чи відправляти їх в Україну.