Breaking news

Жартує та фотографується – віртуальний Тарас Шевченко гуляє Києвом

Український поет Тарас Шевченко, якому сьогодні відзначають 207-му річницю із дня народження, з’явився в цифровій реальності, щоб подивитися на незалежну Україну.

Він гуляє по Києву, робить фото з людьми, жартує і заявляє, що міг би стати хорошим блогером, повідомила компанія ADVIN Ukraine.

“Якби я знав, що буду дивитися на вас з стогривневої купюри, то намалював би себе хоча б з посмішкою” – каже поет у притаманній собі жартівливій манері.

У новому соціальному проєкті прозаїк “повертається”, щоб стати ближче до кожного українця, нагадати, що впізнаваність і актуальність його ідей не повинна залишатися тільки на сторінках підручників з української літератури.

Сервіс MyHeritage запустив інструмент “Глибока ностальгія”, який дозволяє “оживляти” старі світлини. На них людина зі світлини усміхається, підморгує та киває.

Завдяки додатку та штучному інтелекту користувачі мережі “оживили” світлини української поетеси Лесі Українки, письменника, мислителя, художника Тараса Шевченка, а також гетьмана Івана Мазепи.