Breaking news

Жахлива трагедія в Польщі забрала життя українця: перші подробиці та фото

Громадянин України загинув під колесами автомобіля у Польщі

У польському Любліні українець вийшов на проїжджу частину і загинув під колесами легковика.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що трагедія сталася в неділю, після 20.00. 32-річний українець раптово зійшов з тротуару на проїжджу частину і потрапив під колеса автомобіля, що належить 31-річному місцевому жителю. Українець загинув на місці.

У поліції стверджують, що водій був тверезий, розслідування триває.

Як передавали медіа, українських заробітчан працевлаштовує 21% польських компаній, тобто кожна п’ята. Про це свідчить дослідження компанії Personnel Service під назвою Барометр трудової імміграції — ІІ півріччя 2018.

Так, згідно з дослідженням, кількість працюючих у Польщі українців на 10% більше, ніж у попередньому дослідженні, що свідчить про зростаючий дефіциті робочої сили у Польщі. Тому найбільше українських заробітчан працевлаштовані у великих компаніях (40%), у середніх підприємствах — на 29%, а в малих фірмах — 18%.

Згідно з дослідженням, в найближчий рік на 17% польських підприємств планують знайти і працевлаштувати українських заробітчан.

Крім того, під час опитування польських співробітників про їх ставлення до українських колег 46% опитаних відповіли, що «нейтрально», 30% ставляться «позитивно», і лише 11% — «негативно». Негативно налаштовані по відношенню до українців люди у віці 55-67 років.

У свою чергу з опитаних українців працювати в Польщі більше півроку мають намір 73%. 66% польських роботодавців очікують, що вони залишаться на більш довгий термін. Згідно з дослідженням, 51% українців працюють в Польщі від одного до трьох місяців, 28% — від трьох до шести місяців. Понад 57% заробтитчан мають намір найближчим часом повернутися знову на роботу в Польщі, не планують повертатися — 22% опитаних.