Breaking news

Зеленський звернувся до українців

Президент України Володимир Зеленський закликав членів своєї команди перестати “відмовлятися від відповідальності”.

А українців – боротися і змінювати державу, та отримати ще одну можливість обнулити старі “сірі еліти” на місцях. Із цим закликом звернувся в своєму Telegram-каналі.

“Хіба ми вже не хочемо змінити країну? Не просто поміняти прізвища на кабінетних табличках, а отримати нарешті ефективну, комфортну, сучасну й адекватну державу? То давайте змінювати. Не нити, не скаржитися, не ховатися, не жалітися на когось. А саме змінювати. По-справжньому. Без попередніх підрахунків і порівнянь “, – написав Зеленський.

Він наголосив, що зміни це насамперед відповідальність, за себе і за свою команду.

“І це безперечне подолання важкого опору старих затятих корупціонерів на місцях, які буквально спресовані в міцні клани та регіональні мафії. На мій погляд, сьогодні йдеться не лише про вибори до органів місцевого самоврядування. Мова все ще про можливість перезавантажити наші традиційні соціальні відносини, в яких роками працювало огидне правило: корумпованій меншості закон не писаний, а більшості злидні, несправедливість, обман”, – додав президент.

Від також заявив, що неможливо все змінити одразу і швидко і що є помилки “в людях, у кандидатах, у депутатах”.

Він додав, що у них достатньо часу, щоб довести свою ефективність, для цього просто потрібно працювати в режимі “24/7” і постійно доводити людям свою корисність.

Під час робочого візиту до Львова президента Володимира Зеленського пікетувало одразу декілька груп протестувальників. Так, поблизу Митрополичих садів, де Зеленський представив свою команду на місцевих виборах та стратегію розвитку Львівщини його пікетували представники партій “Демократична сокира”, “Європейська солідарність”, ГО “Справа громад” та небайдужі активісти.