Breaking news

Зеленський зустрівся з гендиректором Apple: що обговорили

Президент Володимир Зеленський зустрівся у США з генеральним директором Apple Тімом Куком. Сторони обговорили українізацію персонального помічника Siri.

Зараз в налаштуваннях Siri української мови немає, російська є.

Також ішлося про проєкт перепису населення, який Apple успішно втілила в США, і можливість співпраці при реалізації аналогічного завдання в Україні.

Крім того – можливість співпраці в галузі програмування для школярів, студентів, ветеранів, працівників сфери охорони здоров’я, забезпечення комп’ютерною технікою шкіл і вчителів на підтримку тих програм, які вже реалізуються в Україні.

Також обговорили можливість будівництва компанією Apple дата-центру для сервісів iCloud в Україні, за прикладом центру, який було споруджено в Данії. Йшлося й про локалізацію продуктів Apple.

“Сподіваюсь, що динаміка розвитку компанії Apple та темпи цифровізації нашої держави допоможуть створити історію успіху Apple в Україні та Apple з Україною”, – сказав Зеленський.

Віцепрем’єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров виступає за відкриття в Україні представництв компаній Google та YouTube.