Breaking news

Зеленський заявив, що Києвом може керувати не лише киянин

Києвом може ефективно керувати не тільки корінний киянин.

Президент Володимир Зеленський заявив про це у неділю під час презентації Стратегії розвитку Києва від партії “Слуга народу”, передає “Інтерфакс-Україна”.

“В контексті місцевих виборів 25 жовтня часто доводиться чути, що Києвом може ефективно керувати тільки корінний киянин. Знаєте, ми з вами перебуваємо в університеті Тараса Шевченка, який народився не в Києві, власне, як і Грушевський, Драгоманов, які викладали не тут. Як і, до речі, Євген Патон, міст якого щодня служить киянам, як і названий “київським Гауді” архітектор Городецький. Ні, це не означає, що Києву не приносили славу люди, народжені тут. Досить згадати Сікорського, Малевича, Лобановського. Просто щоб працювати на благо міста необов’язково бути “корінним”. Обов’язково бути порядним, працьовитим, чесним, талановитим, і вкладати в це місто своє серце і душу. Вірю, що саме такою людиною є кандидат на посаду міського голови Києва Ірина Верещук”, – заявив він.

Мер Києва Віталій Кличко потролив претендентку на крісло очільника столиці Ірину Верещук, опублікувавши фото з червоною парасолею.