Breaking news

Зеленський виправдав “Сватів”

Фільми не повинні “страждати” через висловлювання акторів. Так вважає президент України Володимир Зеленський. Він нагадав, що “Свати” були зняті ще до антиукраїнських висловів актора Федора Добронравова.

“Я вважаю, що не можна застосовувати до всіх однакові санкції. Серіал… був знятий ще до війни з Росією. Там були улюблені актори. Один з цих акторів сказав неправильні речі щодо окупації Криму, неправильні з точки зору українського громадянина. Його за це не пускали в Україну. Ці санкції правильні”, – сказав Зеленський в інтерв’ю телеканалу ICTV.

“А як вчинити з фільмом, де є, наприклад, Ахеджакова, яка знімалася у радянському фільмі і стояла поруч із актором, який заборонений, а вона підтримує незалежність України? Вона ж не винна у тому, що фільм був знятий 30 років тому, а зараз хтось з’їхав з глузду…, на когось тиснуть, а хтось щось ляпнув і не встиг виправитися”, сказав Зеленський.

Він зазначив, що повністю заблокувати показ серіалу “Свати” в Україні, зокрема на комерційних платформах, не вдалося через те, що права на нього були у закордонної компанії.