Breaking news

Зеленський телефонував Путіну напередодні зриву спецоперації по “вагнерівцях” — Омельченко

Довгоплановану спецоперацію США, України й Туреччини було зірвано з метою початку режиму “тиші” на Донбасі.

Таку думку в ефірі “Прямого” висловив Герой України, генерал-лейтенант запасу СБУ Григорій Омельченко.

Так, 27 липня 2020 року почав діяти режим припинення вогню на Донбасі, про який було домовлено в межах Тристоронньої контактної групи, а також у телефонній розмові між президентом України Володимиром Зеленським і президентом РФ Володимиром Путіним напередодні.

Сьогодні 27 липня якраз річниця вступу всеосяжної тиші, про яку було домовлено між Зеленським і Путіним. Учора була річниця, як Зеленський ініціативно зателефонував Путіну торік, і обговорили питання щодо початку “тиші”. Ця розмова була, це встановлений факт. Розмова міститься на сайтах обох президентів. Ініціатором дзвінка був Володимир Зеленський.

Омельченко припустив зв’язок між зривом спецоперації з затримання “вагнерівців” і початком режиму “тиші” на Донбасі.

А 25 липня торік повинна була успішно завершитися операція з затримання воєнних злочинців, бойовиків-терористів групи так званих “вагнерівців”.

Президент Володимир Зеленський визнав факт проведення спецоперації по захопленню російських найманців з ПВК “Вагнера”, однак назвав її “ідеєю інших країн”.

Журналіст Юрій Бутусов зазначив, що в Офісі президента починають розуміти масштаби наслідків від провалу спецоперації щодо “вагнерівців”.