Breaking news

Зеленський: суспільство не підтримає Порошенка

Президент Володимир Зеленський сумнівається, що українське суспільство підтримає його попередника Петра Порошенка, якому оголосили підозру у державній зраді.

Про це він сказав журналістам на конференції послів у вівторок, повідомляє Gazeta.ua.

“Я не думаю, що там було виписано. Це виписують правоохоронні органи. Не думаю, що це буде впливати на ситуацію всередині нашої держави. На ситуацію всередині держави, як правило, впливають фінансові групи. Він (Порошенко. – ред.) є одним із цих фінансових груп. Вони звозять людей, це ж відкрита інформація. Звозять людей із різних областей.

Непростий час, люди хочуть заробити копійку. Хтось так приходить, хтось за своєю волею це робить”, – заявив Зеленський.

Зеленський згадав про нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука.

“Ці питання пов’язані з конкретикою, вугіллям, торгівля із сепаратистами. Тому нехай розбирається суд, правоохоронні органи. Воно так не вийде. Заробляти на суспільстві, а потім щоб це суспільство тебе підтримало. Воно так не виходить. І в 14-у році не їх підтримувало суспільство, хочу нагадати. Воно підтримувало себе, державу, державність, прапор, гімн. Згодом люди розуміють, хто є хто. Наша держава не сліпа й починає крок за кроком розбиратися”, – сказав президент.

Також Зеленський зазначив, що в Україні “не так багато груп”, які можуть “хитати” ситуацію.

“Три-чотири групи. Зараз такі гроші, як раніше, вони не заробляють. Я б не сказав, що вони такі альтруїсти”, – заявив він.