Breaking news

Зеленський розраховує на Туреччину у поверненні Криму

Президент Володимир Зеленський розраховує, що Туреччина буде активним учасником процесу деокупації Криму. Зокрема, буде мати велику роль на Кримській платформі, повідомляє пресслужба Офісу президента.

Платформа створюється для напрацювання рішень щодо повернення Криму під контроль України та консолідації в межах цивілізованих країн і сил, включно з кримськотатарським народом, зазначив глава держави.

“Припускаємо, що це дозволить консолідувати зусилля всіх цивілізованих країн і громадських сил як в Україні, так і за кордоном для роботи на благо Криму. А значить, і на благо кримськотатарського народу.

Ми дуже сподіваємося на те, що представники Меджлісу приєднаються до цієї роботи. Нашим спільним завданням має бути напрацювання рішень для якнайшвидшого повернення Криму під контроль Української держави”.

В цілому Туреччина є ключовим гравцем в регіоні, заявив Зеленський.

“І ми сподіваємося на серйозну роль Туреччини в цьому питанні. Адже хіба можна щось вирішити без Туреччини в нашому регіоні? Ні, звичайно”.

16 жовтня президент Володимир Зеленський відвідує Туреччину. У Стамбулі він зустрівся з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова зазначила, що український інститут активізує свою діяльність в Туреччині, яка є стратегічним партнером України.