Breaking news

Зеленський прибирав сніг

2 роки тому, 24 січня 2019-го, висунутий партією “Слуга народу” кандидатом у президенти Володимир Зеленський чистив вулицю від снігу. Відео Зеленський опублікував у Facebook.

“Поки наша велика країна вся у снігу, наші великі політики знаходяться на сніданку у Давосі (місто в Швейцарії, там щороку проходить Всесвітній економічний форум. – Gazeta.ua). Ну нічого, справимося і без них. Почистимо країну, почнемо зі снігу”, – сказав Зеленський, тримаючи у руках лопату.

Разом із ним сніг прибирали тодішній сценарист і продюсер “Студія Квартал 95” Сергій Шефір і ще один сценарист “кварталівців” Юрій Костюк. Зараз Шефір є першим помічником президента Зеленського, а Костюк – заступник керівника Офісу президента.

Під час виборчої кампанії по країні були розвішані борди “Весна прийде – саджати будемо”, “Кінець епохи брехні”.

На виборах 21 квітня 2019 року українці обрали Зеленського президентом України. У 2-му турі за нього проголосували 73,22% виборців. Перед цим у 1-му його підтримали 30,24%.

На початку січня цього року соціологічна група “Рейтинг” опублікувала дані опитування. Якби президентські вибори відбулися найближчим часом, то Зеленського підтримали б 26,2%.

На позачергових виборах до Верховної Ради у липні 2019-го партія Зеленського “Слуга народу” отримала найбільшу кількість голосів виборців.

За партію проголосували 43,16% виборців. “Слуги” отримали монобільшість в парламенті. Фракція СН нараховує 246 депутатів.