Breaking news

Зеленський пропонує народу новий серіал, де він гратиметься в Робін Гуда – Сюмар

Президентська партія “Слуга народу” обрала служити не народу, а олігархам, виконуючи всі їхні забаганки. Але прикривають це все так званою деолігархізацію, щоб Зеленський зіграв нову роль борця з багатими та захисника простих людей. Про це сказала народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність” Вікторія Сюмар.

“Оця “деолігархізація” це новий сезон серіалу. Спочатку був серіал “Слуга народу”, ну, напевно, чесніше було б сказати “Слуга офшорів”. Тому що “Слуга народу” з цими кортежами, державними дачами та оцим всім не дуже вкладається в логіку служіння народу”, зауважила вона.

“Коли цей серіал здувся, то потрібен новий серіал. Новий серіал про те, як “Зелений Робін” буде карати багатих хлопців серіал під назвою “Деолігархізація”, наголосила депутатка.

“Але народу не сказали ключового у багатих хлопців ніхто не буде забирати грошей, як це робив Робін Гуд, в них будуть забирати телеканали. І це ключове. Тому що телеканали мають або хвалити “Робіна”, або їх просто будуть забирати”.

“Якщо вже так хочеться боротися з олігархами, думаю, варто було б почати з того, щоб у Коломойського забрати “Центренерго” і “Укрнафту”. А замість цього ви підголосовуєте разом із олігархічними групами, ви підвищуєте податки фермерам, і знижуєте їх для агробаронів і агроолігархів”, зазначила представниця “Європейської Солідарності”.