Breaking news

Зеленський потрапив у патову ситуацію

Президент Володимир Зеленський перебуває у патовій ситуації. Про це Gazeta.ua сказав політтехнолог Олексій Голобуцький, коментуючи нещодавні санкції США зокрема проти нардепа зі “Слуги народу”.

“Певно чекають інавгурації Байдена. Зараз просто не знають, що робити.

Якщо Зеленський відреагує перед важливими голосуваннями у Верховній Раді, скаже: “Правильно”, – тоді у парламенті його зрозуміють, як відмовляється від своїх депутатів. І далі – кожен виживає сам.

З іншого боку уявити, що Зеленський каже про санкції “Не правильно” – це початок його політичного кінця. Зважаючи на слабкі позиції. Якщо посвариться з новою американською адміністрацією, тоді гаплик.

Ситуація – патова. Тому ховають голову у пісок.

Зеленський втягнув себе у ситуацію, коли він залежний від багатьох чинників, на які вплинути вже не може. Вигнати Дубінського – з’явиться ще один критикан влади. Яка Зеленському користь від цього?

Буде очікувати подальших дій, як адміністрація Байдена діятиме щодо Коломойського. Наскільки буде потужна боротьба з олігархом і яку роль гратиме Зеленський у цій боротьбі. Бо Дубінський – це дрібниці”, – каже політтехнолог.

“Байден чудово знає Україну”, – додав Голобуцький.

“Санкції США – це серйозно. Американці дають знаки нашій владі, що вона теж щось вчиняла. Бо це ідіотизм, коли народні депутати займають антиукраїнську позицію під час війни і проти них взагалі нічого немає і що ними повинні займатися США”, – говорить експерт.