Breaking news

Зеленський підписав закон про Covid-закупівлі без Prozorro

Президент Володимир Зеленський підписав зміни у закон “Про публічні закупівлі”. Тепер товари для боротьби з Covid-19 купуватимуть без використання електронної системи закупівель “Prozorro”.

На період дії карантину змінено підхід до закупівлі товарів, робіт і послуг для виконання заходів із запобігання виникненню і поширенню Covid-19, з повідомлення сайту президента.

Без публічної процедури здійснюватиметься закупівля лікарських засобів, вакцини або інших медичних імунобіологічних препаратів, витратних матеріалів для надання медичної допомоги хворим і медичних виробів для вакцинації, медичного обладнання для закладів охорони здоров’я, систем постачання медичних газів.

Перелік лікарських засобів та порядок їхньої закупівлі затвердить Кабінет міністрів.

Замовник повинен оприлюднити звіти про укладання договору про закупівлю та його виконання, договір про закупівлю з усіма додатками до нього.

Закон набирає чинності на наступний день після опублікування.

У червні президент Зеленський підписав закон, який передбачає ремонт аеропортів і доріг в обхід Prozorro.

“Слуги народу” вивели з системи Prozorro будівництво великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва вартістю в майже 100 млрд грн, повідомляла засновниця громадського проєкту “Ліга антитрасту” Агія Загребельська.