Breaking news

“Зеленський і Порошенко хочуть, щоб не “проросло” нічого іншого” – соціальні мережі

У понеділок, 17 січня, народний депутат, п’ятий президент Петро Порошенко прилетів із Варшави до Києва. Його супроводжували група народних депутатів від “Європейської солідарності”.

Прийшла зустрічати в аеропорт голова партії “Голос”, народна депутатка Кіра Рудик. Також зібралися близько тисячі прихильників лідера “ЄС”.

На митному контролі у Порошенка забрали паспорт, який згодом повернули, прийшли співробітники Державного бюро розслідувань. Намагалися вручити підозру у справі про державну зраду, але Порошенко відмовився від отримання процесуальних документів.

Перша спроба вручити підозру була торік у грудні біля Верховної Ради. Тоді Порошенко проігнорував ДБР, сів в авто і вилетів із країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський зробив хайп, тепер хайпуватиме Порошенко – політтехнолог

Сьогодні Порошенко виступив перед прихильниками під аеропортом, потім поїхав до Печерського районного суду міста Києва, де також зібралися мітингарі. Заявив про об’єдання опозиції.

У перерві суду, на якому мають обрати запобіжний захід, Порошенко розповів, що президент Володимир Зеленсткий хотів призначити йому адвоката.

Подію коментують користувачі Facebook. пропонує найцікавіше.