Breaking news

Зеленському запропонували розширити повноваження Єрмака

Президенту Володимиру Зеленському запропонували вписати до Конституції повноваження виконуючого обов’язків глави держави на керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

“У разі дострокового припинення повноважень президента, виконання обов’язків глави держави має бути покладено на голову Офісу президента”, – йдеться в петиції.

“Саме він найбільш обізнаний у справах, домовленостях і дорученнях президента. Крім того, за своїми діловими якостями є особою, яка найбільше відповідає можливій необхідності виконання цих обов’язків”, вважає автор тексту Віктор Феденко.

Глава ОП як в. о. президента буде ефективнішим, ніж глава Верховної Ради, запевняє він.

Керівника Офісу президента знають представники виконавчої влади, міжнародні партнери і лідери інших країн. А його вказівки будуть ефективно виконувати керівники облдержадміністрацій. Також Феденко вважає, що він більш обізнаний у справах президента, оскільки супроводжує його в робочих поїздках і веде міжнародні переговори.

Автор петиції просить Зеленського подати до ВР законопроєкт про внесення відповідних змін до Конституції.

На його думку, спікер Верховної Ради не може бути в.о. президента, оскільки чинне керівництво парламенту “займається виключно політичною боротьбою”, а нардепи дискредитували себе низкою скандалів і не виконують передвиборчі обіцянки.

24 вересня Сергій Стерненко зареєстрував петицію про відставку президента Володимира Зеленського через порушення ним законів та обіцянку подати у відставку в разі недотримання них.