Breaking news

Залишили тільки фасад дороги: бойовики на Донбасі відзначилися масштабною крадіжкою, фотофакт

В інтернет-мережі з’явилися фото одного із заводів на окупованих районів Донбасу, на якому «погосподарювали» бойовики

Відповідні фото місцевий блогер опублікував на своїй сторінці в соцмережі.

«Міцні «господарники» які хочуть запустити Стирол разом з Горлівкою в космос, розбирають будівлю, залишаючи тільки фасад від дороги. Війна все спише», – зазначив він.

Звернемо увагу, що на опублікованих фото видно відсутність даху та стін на заводі «Стірол». У той же час користувачі мережі звернули увагу на не менш важливий факт.

«мене дивує, як він ще стоїть, з усіма ушкодженнями та вітрами», «задньої стіни начебто з 2014 немає», «рашисти виявилися хитрішими фашистів», – пишуть вони.

Підкреслимо, що раніше завод належав українському олігарху Дмитру Фірташу.

Додамо, терористи самопроголошеної «ДНР вирішили випустити поштову марку, на якій виявився один з кримських окупантів. Зразок творчості бойовиків у своєму Twitter опублікував користувач з ніком Necro Mancer.

Так, «марка», яку випустили на окупованій території Донецької області, присвячена так званому загону по проведенню спеціальних рятувальних робіт «Легіон МНС ДНР».

Ось тільки зображений на ній виявився російський військовий під час анексії Криму.

«Увіткнути на марку Легіону «МНС» ОРДО російського ихтамнета з Криму — безцінне», — підписала фото.

Вартість марки становить 100 російських рублів.

«Ті ж пики ні чого вони не помилилися хоч і дебіли», «Ім’я мені – легіон»… Євангеліє від Марка, розділ 5 вірш 9», — коментують помилку бойовиків в соціальних мережах.