Breaking news

Зайцева покидала СІЗО 29 разів – обличчя видало мажорку-вбивцю

Зайцева три десятки разів залишала територію СІЗО

Юрист-кримінолог Ганна Маляр прокоментувала справу Зайцевої і наголосила на тому, що вона знову обростає новими фактами.

Для прикладу, зявилась інформація, що вона 29 разів залишала територію ізолятора. Може здатися, що вона виходила гуляти, але адвокати пояснюють, що підозрювану забирали у судових справах.

“Я би хотіла, щоб адміністрація СІЗО або спростувала наші здогадки, або провела внутрішнє розслідування і покарала винних, тому що ті зміни у зовнішності Зайцевої, які відбулися, наводять на думку, що, можливо, був доступ фахівців. Тому що самостійно це зробити неможливо. Або була можливість вийти.

Це незаконно, тому що є режим тримання, яким встановлюється законом і самою установою, де тримають людей під слідством. Чому людину не випускають із СІЗО? Для того, щоб вона свідкам не передала якусь інформацію і не заважала слідству”, – наголосила юрист.

Якщо керівники ізолятора незаконно відпускали Зайцеву – потрібно провести розслідування, щоб довести факт правопорушення і притягнути до дисциплінарної відповідальності осіб, які це допустили.

Нагадаємо, у справі кривавої ДТП, що сталась у Харкові восени 2017 року спливли цікаві деталі щодо ключового свідка. Як відомо, нещодавно розшукували лікаря-нарколога Олену Федірку, яка першою після аварії проводила обстеження головної підозрюваної Олени Зайцевої. Тепер стало відомо, що лікар нещодавно звільнилась з посади за власним бажанням.

Як повідомляли раніше медіа, нещодавно фото головної обвинуваченої в смертельній харківській ДТП Олени Зайцевої на волі не на жарт обурили українців. Але це ще квіточки. Як виявилося, Зайцева три десятки разів покидала СІЗО.

Про це повідомляє “Сегодня”з посиланням на Північно-Східне МРУ з питань виконання кримінальних покарань.

Олена Зайцева, яка від жовтня 2017 року перебуває під слідством та якій обрали міру запобіжного заходу – перебування пів вартою, 29 разів покидала слідчий ізолятор.

джерело