Breaking news

Захід надасть Україні зброю, якщо Росія відновить бойові дії

Україна очікує на посилену військово-технічну допомогу від західних партнерів, в разі масштабних бойових дій з боку Російської Федерації

“У разі, якщо не дай бог, активні масштабні бойові дії відновляться, то ми отримаємо конкретну, предметну військово-технічну допомогу від низки наших партнерів, яка суттєво зміцнить обороноздатність України, і допоможе нам відбити наступ агресора”, – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1”.

Глава МЗС уточнив, що Україна отримає “ще більшу військово-технічну підтримку – конкретну зброю, конкретні розвідувальні дані і конкретні технології, які посилять здатність України захищатися”.

30 березня Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що РФ зосередила вздовж кордону України і на тимчасово окупованих територіях 28 батальйонних тактичних груп. Під виглядом підготовки до навчань планує ще стягнути до 25 батальйонних тактичних груп, що створює загрози військовій безпеці України.