Breaking news

Заборона керівництва ОПЗЖ на “договорняки” з владою приведе до тями харківських депутатів – Фельдман

Стратегічна рада партії “Опозиційна платформа – За життя” ввела в дію рішення, згідно з яким з 1 червня народні депутати від фракції ОТЗЖ зобов’язані утримуватися від будь-яких домовленостей з представниками чинної влади.

Про це повідомив у себе в Facebook народний депутат України Олександр Фельдман.

За його словами, в разі спроб з боку влади встановлення таких домовленостей потрібно негайно інформувати Стратегічну рада партії.

“Особисто я повністю підтримую це рішення. Більш того, упевнений, що воно повинно стосуватися не тільки народних депутатів, а й депутатів місцевих рад. На жаль, не секрет, що є ті, хто, отримавши депутатський мандат за підтримки нашої політичної сили, вирішують “піти в самостійне плавання”, щоб вирішувати свої власні питання. Це цинізм і елементарна зрада, які нічим не можна виправдати. Противно чути виправдання в дусі “нам теж треба щось їсти і годувати сім’ї”, – написав народний депутат.

Фельдман упевнений, що депутатський мандат – це не заробіток і не годівниця, це позиція.

Крім того, на його переконання, харківський регіон стане першим, де депутати місцевих рад, що представляють партію ОПЗЖ, продемонструють згуртованість і єдність.

“Упевнений, що рішення Стратегічної ради партії “приведе до тями” багатьох любителів “договорняків” і “тьорок”, які звикли “годуватися” з рук влади. Якщо це рішення не буде працювати по всій вертикалі – від Верховної Ради до міської ради – в ньому немає ніякого сенсу”, – вважає політик.

Також, на його думку, всі кулуарні домовленості, а якщо говорити прямо – відверті “договорняки” – це шахрайство і спекуляція.

“Краще чесно здати мандат, ніж “здавати” своїх товаришів і виборців”, – підсумував Фельдман.