Breaking news

За Зеленського до влади в Одесі повернувся колишній лідер сепаратистів

За президентства Володимира Зеленського до влади в Одеську облдержадміністрацію повернувся Сергій Гриневецький. Він один з організаторів з’їзду в Сіверськодонецьку, де намагалися ініціювати федералізацію України. Про це в інтерв’ю журналу “Країна” розповіла письменниця та ­журналістка Зоя Казанжи. Працювала радницею голови Одеської ОДА у 2014 2015 роках.

“Мені тяжко говорити про досягнення Зеленського-президента. Про які плюси казати, коли до влади в Одесі повернувся Сергій Гриневецький (голова Одеської обласної державної адміністрації з 27 листопада 2020 року. Під час помаранчевої революції був одним із головних організаторів з’їзду в Сіверськодонецьку. Ініціювали створення федерації в Україні. Країна), один із колишніх лідерів сепаратистів”, каже Казанжи.

Зеленському важко бути відкритим, каже журналістка.

“Звик до овацій і безумовної любові. Актор. 20 років працював у шоу-бізнесі. Йому треба визнання й оплески. Президент залежний від лайків. Це трагедія. Не чекав отримати те, що завжди отримують можновладці. Ми, українці, спочатку любимо, а потім ненавидимо. Він багато розповідав, як змінить країну. Наївні вірили. Але щоб таке обіцяти, треба зовсім не розуміти реалій”, говорить Казанжи.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ в журналі “Країна”: “Після Майдану з’явилася впевненість, що разом ми здатні перевернути світ”