Breaking news

За відмову від смартфона – 100 000 доларів США!!!

Компанія VitaminWater, що є “дочкою” Coca-Cola, вирішила провести в соцмережі Instagram досить цікавий соціальний експеримент. Суть експерименту гранично проста: людина повинна на цілий рік відмовитися від використання смартфона, в обмін на сто тисяч доларів США, передає replyua.net.

Для того, щоб стати учасником експерименту, потрібно надіслати своє фото, а також детально розповісти про те, чому він готовий відмовитися від використання смартфона. Очікується, що претендентів на участь в даному експерименті буде величезна кількість. Однак, представники компанії виберуть лише одного з них. Замість смартфона, людині буде відданий найпростіший кнопковий телефон, здатний тільки приймати СМС-повідомлення і дзвінки.

У свою чергу, представники компанії будуть щодня перевіряти учасника експерименту. Зокрема, буде проводиться перевірка його акаунтів в соцмережах. У разі, якщо учасник «засвітиться» онлайн з будь-якої з соцмереж, або ж буде помічений за використанням смартфона, він буде знятий з конгкурсу і не отримає приз. Однак, невідомо чи є обмеження на використання інших гаджетів під час експерименту, на зразок комп’ютера або планшета з виходом в інтернет.

Джерело