Breaking news

За рішенням суду щодо Стерненка можуть стояти замовники – Данілов

Секретар РНБО України Олексій Данілов припустив, що за ухваленням рішення суду у справі колишнього лідера одеського осередку “Правого сектора” Сергія Стерненка стоять замовники.

“Це питання доволі непросте. Не зовсім зрозуміло, чому вирок оголошено саме зараз. Це якраз питання до суддів. Суд триває вже 5 років, вирок могли оголосити ще 2016-го чи 2017 року, але дотягнули аж до сьогодні й оголосили 23 лютого. Усі знаємо, що це за день і яке свято дехто святкує. Це рішення суду, я не можу сказати, що воно нам подобається чи ні. Але ми звертаємо на це увагу, аналізуємо, систематизуємо і дивимося, чи за ним не можуть стояти якісь замовники”,- зазначив Данілов, передає “Укрінформ”.

Данілов зазначив, що всіх суддів в один ряд ставити не можна, але окремі їх рішення викликають занепокоєння.

“Трапляються дивні речі, коли за один і той самий злочин один суддя може дати 7 років ув’язнення, а інший звільнити від кримінальної відповідальності. Це проблема, яку складно пояснити суспільству. Крім того, у нас судові справи можуть тягнутися роками, 5-6 років. Ненормально, коли людина 7-8 років перебуває під слідством і не знає, яким буде вирок”,- сказав Данілов.

Громадський діяч Сергій Стерненко подав апеляційну скаргу на рішення Приморського районного суду міста Одеси, який оголосив йому тюремний вирок. Про це повідомила Facebook-сторінка активіста в п’ятницю.