Breaking news

З відчаю набрала 102: зворушлива історія порятунку молодої матері, яка опинилася на вулиці

25-річна Катерина самостійно виховує 2-річну Веннесу. Матір жінки померла, батько дівчинки з ними не спілкується. Через епідемію вона втратила роботу в інтернеті. Заплатити за квартиру, яку орендувала в Києві, коштів не було.

Жінка не знала, що робити, і з відчаю набрала 102. На патрульних чекала з острахом, йдеться в сюжеті “ТСН”.

“Мені не було де жити. Я стояла з речами на вулиці. Боялася, коли дзвонила, що можуть забрати дитину”,- пригадала Катерина.

Патрульний Голосіївського району столиці Євген Грідін вперше опинився у такій ситуації. Приїхавши на виклик, до нього підійшла заплакана жінка з дитиною на руках. Жодних інструкцій на такий випадок у поліцейського не було.

“Вирішили пошукати в інтернеті. По телевізору показували, що існують волонтери, які допомагають”, – зазначив патрульний.

У мережі він знайшов номер волонтерки з Житомира Віри Гринишиної.

“Я в Житомирі. Стою на АЗС. Мені чомусь з Голосіївського району дзвонить патрульний”, – пригадує волонтерка свою реакцію на дзвінок.

Пообіцявши, що передзвонить, вона розпочала пошук волонтерів. Прихистити жінку з дитиною погодилися на Вінниччині. Одразу набрала поліцейського, але його номер був прихований.

Столичних патрульних відшукали через 15 хв завдяки поліції Житомира, куди подзвонила волонтерка. Почувши, що їх підопічних чекають на Вінниччині, поліцейські відвезли родину на вокзал і придбали квиток на потяг.

“Через те, що всі включилися, ніхто не дав задню, усі відгукнулися, так вийшло швидко й просто”, – зауважила Віра.

Зараз жінка з донькою проживають у будинку для мам, які потрапили в біду. Мріє якнайшвидше влаштуватися на роботу, щоб теж допомагати людям.

У Подільському районі Києва на вул. Абрикосовій невідомий чоловік напав на жінку з дитиною.