Breaking news

З Путіним на зустрічі з Лукашенко творилося щось недобре: хапався за крісло і смикав ногами. Відео

У вівторок, 25 грудня, у Москві почалися переговори між президентом Білорусі Олександром Лукашенко і президентом Росії Володимиром Путіним.

Один з фрагментів зустрічі зняли на відео і згодом виклали в YouTube, що викликало масу глузувань на адресу лідера Росії з боку користувачів мережі, передає znaj.ua.

В очі кидається не зовсім природна поведінка Путіна, яке супроводжує словами президента Білорусі: “Ми з вами глибоко присвячені в ті проблеми і ті питання, які треба сьогодні вирішити”. При цьому Путін однією рукою міцно вчепився в ручку крісла, а іншу стиснув у кулак, кілька разів відриваючи при цьому носки черевиків від килима.

Лідери двох країн планують обговорити питання, пов’язані з проведенням Росією податкового маневру в нафтовій сфері. Крім цього, на порядку денному стоїть розмова про комплекс двосторонніх союзних відносин.

Переговори проходили в Москві і тривали чотири години, за зачиненими дверима. Зустріч стартувала в Кремлі за участю двох делегацій у розширеному форматі. Після цієї зустрічі Путін запросив Лукашенка на спільний обід вже без участі делегацій. Як сказав господар росіян: “Я пропоную такий порядок: ми послухаємо, як наші колеги працювали, і буде дана можливість делегаціям ще поспілкуватися, а я хочу потім вас ще окремо запросити на обід робочий, передноворічний”, після чого розмова продовжився за закритими дверима.

У коментарях під відео переважає думка, що Путін під час зустрічі у розширеному форматі сильно хоче справити природну потребу, оскільки саме так його поведінка і виглядала.

Джерело