Breaking news

З проханням йти на вибори до міністра Степанова звернувся особисто президент і той відмовитися не зміг – експерт

Для президента Володимира Зеленського зараз головне – це перемога на місцевих виборах, саме тому він звернувся до міністра охорони здоров’я Максима Степанова з проханням брати участь у виборчому процесі в Одеській області. Від цього прохання глава МОЗ просто не зміг відмовитися.

Таку думку на своїй сторінці в Facebook озвучив політичний експерт Кирило Молчанов.

“Очевидно, що це пряме прохання президента, якому глава МОЗ не зміг відмовити. Для Зеленського зараз завдання номер один – це місцеві вибори. Якщо на них “Слуга” програє, то теза про загальну, 73-відсоткову підтримку курсу президента втрачає актуальність. Опоненти Зе, навпаки ж будуть щосили використовувати цю історію і говорити про те, що Зеленський розгубив свою популярність”, – зазначив експерт.

Саме з цієї причини, вважає він, президент зараз бере у свої руки виборчу кампанію. З цією метою він організував велику поїздку по регіонах, під час яких перевіряє нові об’єкти і будівництва.

“Він також взявся за перестановки всередині команди. Зрозуміло, що розкручених імен в СН, які б мали вагу в регіонах – не так багато. Тому посилюються тими людьми, які є. З цієї причини Зеленський умовляв голову Рівненської ОДА йти в мери Рівного, а Степанова – відправив посилювати команду Одеської області”, – написав Молчанов.

При цьому, зазначає він, це правильна тактика, оскільки у Степанова є бекграунд роботи в Одесі, а у Коваля з’явилася впізнаваність в Рівному.

“Ймовірно вони дійсно зможуть перемогти в цих регіонах. Єдине питання – чи вистачить у Зеленського міністрів на всі інші регіони?”, – підсумував Молчанов.