Breaking news

Юні футболісти з Троєщини, які співали гімн, отримали від УАФ нове футбольне поле

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко розповів про нове футбольне поле, яке УАФ в День незалежності України подарувало юним футболістам з Троєщини. Хлопці прославилися співом гімна перед початком свого дворового матчу під час Євро-2020.

Про це Павелко написав на своїй сторінці у Facebook.

“Сказано – зроблено! Пам’ятаєте маленьких футболістів, які під час Євро-2020, перед тим, як почати грати у футбол на старому розбитому майданчику в дворі на Троєщині, виконали державний гімн?

Хлопці закохали в себе всю країну, вразивши самостійністю та щирістю. Тоді ж, на початку липня, на моє запрошення юні футболісти відвідали Будинок футболу та отримали обіцянку, що невдовзі на місці їх старого майданчика буде сучасний.

Пройшло трохи більше місяця. І ось сьогодні в столиці по вул. Закревського 35а, ми разом із легендами українського футболу Олегом Блохіним, Олексієм Михайличенком, гравцями національної збірної Олександром Сиротою, Іллєю Забарним та малечею, урочисто відкрили їхній новий футбольний майданчик з безпечним штучним покриттям найкращої європейської якості від українського заводу-виробника. Мрія юних гравців про тренування у гідних умовах здійснилася в День святкування Незалежності нашої держави”, – написав він.

Павелко додав “це і є головним завданням великої програми УАФ з оновлення та розвитку футбольної інфраструктури”.

“Саме для таких подій і цілей в Україні створено сучасний завод із виробництва штучного футбольного покриття. Адже зірковими футболістами та гравцями національної збірної не народжуються. Ними стають такі самі хлопці з Троєщини, Дарниці, Житомира чи Дніпра, для здійснення мрій та амбітних планів яких потрібні належні умови спортивного розвитку.

В Україні протягом останніх трьох років ми реконструювали та збудували понад 2500 футбольних полів і велику кількість стадіонів. Ми не зупиняємося, а будемо й надалі будувати саме для майбутнього українських хлопчиків та дівчат”, – зауважив президент УАФ.