Breaking news

Євробляхам оголосили війну: навіть розмитнені авто потраплять до “чорного списку”

Легалізовані автомобілі з іноземною реєстрацією наносять репутаційний збиток компаніям, які досі співпрацюють з власниками таких авто.

Представники транспортних компаній підкреслили необхідність відмовитися від кооперації з водіями-порушниками закону, – пише “Автовод“.

“Нерозмитнені машини на єврономерах стали частиною автопарків великої кількості служб таксі, однак деякі з компаній вже збираються відмовлятися від послуг водіїв таких машин. Очевидно, їх керівництво розуміє важливість збереження своєї репутації, і бере на себе відповідальність здійснювати бізнес-діяльність законними засобами і методами”, — говорять перевізники.

Спеціалісти вважають, що нелегальним машинам на єврономерах немає місця в правовій державі.

Як відомо, у листопаді український парламент був змушений піти на законодавчий компроміс, переглянувши та ухваливши нові норми закону №8487 і №8488. Ці документи надають власникам незаконних транспортних засобів можливість легалізувати машини, до того влада пішла назустріч українцям та ввела пільговий період на 90 днів (до 22 лютого 2019), коли акцизні збори становлять 50% від суми.

Крім того українські перевізники запевняють, що навала машин з-за кордону відчутно вдарить по вітчизняному авторинку.

Джерело