Breaking news

“ЄС” вимагає зібрати Раду через погіршення ситуації з коронавірусом

Фракція “Європейська солідарність” вимагає терміново скликати позачергове засідання Верховної Ради у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації в країні, заявив співголова фракції Артур Герасимов.

“Європейська солідарність” вимагає від влади терміново скликати позачергове засідання Верховної Ради у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в країні”, – сказав Герасимов у п’ятницю журналістам біля будівлі Верховної Ради.

За його словами, необхідно щоб Кабмін розповів суспільству план виходу з економічної кризи, спричиненої пандемією.

“Що стосується депутатів, вони зобов’язані ухвалити закони про допомогу лікарям і насамперед – законопроект про страхування на випадок захворювання на коронавірус усіх наших медиків… Кабінет Міністрів та Офіс президента мають відзвітувати суспільству за кошти, виділені в спеціальний коронавірусний фонд, тому що замість допомоги медичній системі, у Зеленського взяли курс на освоєння коштів спецфонду через так зване Велике будівництво доріг”, – додав співголова фракції “ЄС”.

Герасимов також вважає за необхідне створити тимчасову слідчу комісію ВР за фактом використання коштів спеціального коронавірусного фонду.