Breaking news

Єрмак телефонував Козаку щодо “вагнерівців”, – Лерос

Позафракційний народний депутат Гео Лерос назвав президента Володимира Зеленського і керівника ОП Андрія Єрмака “співучасниками злочину” зі зливу операції із затримання “вагнерівців”. Про це нардеп сказав у розмові з політтехнологом Тарасом Березовцем на YouTube

“За моєю інформацією, Єрмак особисто погодив із Зеленським то, що він буде телефонувати Козаку і попереджати про ситуацію про те, що бойовики знаходяться в Мінську і збираються вилетіти.

Особисто Єрмак телефонував Козаку і попереджав, аргументуючи тим, що скоро повинен бути обмін полоненими і подібна історія може серйозно підвести його плани”, – заявив нардеп.

“Вони обоє співучасники цього злочину – державної зради”, – сказав Лерос.

“Він (Зеленський. -) глава держави, несе повну відповідальність. Я повірю, коли в перші три-чотири місяці президент намагається зрозуміти. Але коли через два роки людина не розуміє, куди котиться країна, які рішення в інтересах держави приймаютьс , то яку б ти зараз не шукав відповідь – він це зробив по дурості або з необережності – це його не рятує від відповідальності”, – сказав депутат.