Breaking news

Єпіфаній зробив гучну заяву про новий церковний союз

Українські православні церкви східного і західного обрядів теоретично можуть об’єднатися, але спочатку між необхідно налагодити відповідний діалог.

Таку заяву зробив предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній 12 травня в ефірі телеканалу Еспресо.TV. На думку митрополита, в майбутньому всім православним необхідно об’єднатися в єдину Церкву.

“В цілому, багато хто прагне і говорить про те, що ці церкви мають у майбутньому об’єднатися. Але для того, щоб об’єднатися, треба прийти до діалогу. Зараз ми тісно співпрацюємо. Ми спільно втілюємо певні проекти, беремо участь у спільних заходах”, – розповів він, передає Obozrevatel.

За словами глави ПЦУ, питання об’єднання двох конфесій піднімалося їм на зустрічі з предстоятелем УГКЦ Святославом Шевчуком.

“На зустрічі з Блаженнішим Святославом ми говорили про подальше поглиблення нашої співпраці. У цій співпраці ми прийдемо до діалогу, а вже діалог визначить, чи зможемо ми об’єднатися. Теоретично це в майбутньому можливо. Але це залежить від того, як ми будемо співпрацювати, підтримувати ці дружні відносини, прагнути до цієї єдності”, – підкреслив Епіфаній.

Джерело