Breaking news

Януковича визнали винним у державній зраді: онлайн-трансляція вироку

Оболонський районний суд Києва 24 січня почав оголошувати вирок екс-президенту України Віктору Януковичу у справі про державну зраду.

Прокурори Головної військової прокуратури України під час судових дебатів просять покарання у вигляді 15 років позбавлення волі (щоб подивитися онлайн-трансляцію, проскрольте до кінця сторінки).

13:20 – адвокати Януковича стверджують, що в цілому текст вироку налічує 150 сторінок. На питання журналістів, як захист повідомить екс-президенту про рішення суду, Олександр Горошинський сказав, що у нього немає прямих каналів зв’язку з з ним. “Якось повідомимо”, – додав він.

9:40  суддя Владислав Дев’ятко зачитує текст вироку, в якому суд визнав винним Януковича в складанні письмової заяви до президента Росії Володимира Путіна із закликом ввести російські війська в Україну.

Януковича визнали винним у державній зраді: онлайн-трансляція вироку

“Янукович … звернувся до Путіна з проханням використовувати збройні сили Росії на території України, чим надав іноземній державі – Росії – допомогу в проведенні підривної діяльності проти України”, – йдеться в тексті вироку.

9:20 – поліція посилила охорону суду. У будівлі чергують близько 20 правоохоронців. На вході перевіряють документи і відвідувачів. Крім того, по периметру знаходяться нацгвардійці і пожежна машина.

9:10 – на засідання прибули прокурори Руслан Кравченко і Максим Крим, які представляли державне обвинувачення в даному процесі.

Також в залі знаходяться адвокати обвинуваченого Олександр Горошинський, Олександр Байдик та безкоштовний державний захисник Юрій Рябовол, який був призначений судом.

Винесення вироку Януковичу, 24.01.19

Транслюємо наживо винесення вироку Януковичу, дивіться:

Опубліковано NEWSONE TV Середа, 23 січня 2019 р.

Джерело