Breaking news

Янукович розповів про свої помилки в 2014: мене обдурили, зрадили, кинули, як л*ха

В ході прес-конференції колишнього президента-втікача Віктора Януковича, яка транслюється з Москви, підняли на обговорення безліч питань, серед яких прозувачало питання щодо угод з Європою в 2014 році.

“На жаль, я помилився. Як це можна назвати? Мене обдурили? Зрадили? Або як кажуть просунуті українські політики, які сьогодні себе такими вважають – мене кинули як лоха”, – сказав він.

Серед запитань Януковичу поставили питання стосовно того на якій правовій основі він знаходиться в Росії, чи не в полоні, часом.

“Я не знаходжусь ні в яких даних інтерполу та можу виїжджати до будь-якої країни. Жодних проблем у мене немає”, – додав він.

Додамо, на початку прес-конференції Янукович назвав причини важкого життя для українського народу та хто насправді, на його думку, в цому винен.

Що стосується внутрішньої ситуації в Україні, вона, за словами Януковича, стає складнішою з року в рік через занепад економіки та росту зовнішніх боргів.

“Борги будуть повертати нові покоління українців, тому що вони (борги) стають непомірними. Промисловість втратила ринки збуту, українці шукають роботи в інших країнах”, – додав він.

Дивіться: Трансляція прес-конференції Віктора Януковича

Джерело