Breaking news

Ялинка на пеньку з дверцятами та сови – якою побачать головну новорічну локацію України

У Києві розпочали проєктну підготовку до Нового року. Головну ялинку на Софійській площі вирішили оформити у тематиці казкового лісу.

Ялинка буде найбільш незвичною й найвищою за останні роки. Висота дерева з конструкцією до 31 м. З’явиться ялинка і на Контрактовій площі. Її прикрасять елементами Петриківського розпису.

“Тематика Нового року 2021 казковий ліс. В основі головної ялинки буде створений великий пень, а сама ялинка буде штучною. У січні цьогоріч ми провели відповідні заміри й вже готові до втілення наших планів”, розповів Ігор Добруцький, президент компанії Folk Ukraine для “Сьогодні”.

За його словами, всередині пенька будуть різноманітні фотозони й активності.

“Площа казкового пенька 34 м, його діаметр приблизно 10 м. Потрапити в нього зможуть через великі двері й вийти, спустившись спеціальною драбиною. У пеньку відкриватимуться віконця, а з них визиратимуть сови. Пень буде служити підставкою і на ньому ми встановимо головну ялинку, яку прикрасимо спеціальною зіркою”, пояснив Добруцький.

Ялинку також прикрасять тематичними іграшками лісовими звірами, шишками, грибами, жолудями та яскравими ліхтариками у вигляді свічок. Натомість формат новорічного свята безпосередньо залежатиме від ситуації з Covid-19.

“Якщо все буде добре, то всі охочі зможуть зайти в казковий пень і зробити там яскраві фото. Якщо ж масові заходи будуть заборонені в місті, то люди зможуть просто помилуватися оздобленням новорічної красуні”, зауважив Добруцький.

У Києві приймали на переробку новорічні ялинки. Працювали 15 таких пунктів.