Breaking news

Якщо Зеленський мовчить про американські санкції, значить Коломойський має на нього компромат – експерт

Відсутність реакції президента Володимира Зеленського на американські санкції проти нардепа зі “Слуги народу” Олександра Дубінського може мати кілька причин. Про це Gazeta.ua сказав політичний експерт Віктор Бобиренко.

“У Коломойського є 30-40 депутатів у фракції “Слуга народу”. В Офісі президента бояться, що якщо вони підуть, то ляже монобільшість.

Хоча ті 30-40 депутатів, якби Коломойського списали з політичної арени, вони б швидко перевзулися і працювали б на інших олігархів”, – каже Бобиренко.

Експерт припускає, що у мовчанні президента є більший аргумент – “у Коломойського є залізний компромат на Зеленського”, який є для президента “старим вчителем і другом”.

“Скільки негативу в імідж Зеленського принесли його зв’язки з олігархами Коломойським і Ахметовим, стільки не приніс ніхто.

Всі ці нудні спроби відкривати карні справи проти Порошенка і жодної – проти Коломойського означає, що в олігарха є на президента прямий компромат. Певно розмова відбувається у стилі: “Володимир Олександрович, сяду я – сядеш ти”.

Зеленський буде відмовчуватися скільки це можливо, намагатиметься пробігти між краплинками. Але рано чи пізно йому доведеться визначитися. Президент мав би визначитися – із ким він і дуже конкретно про це заявити”, – сказав експерт.

США дипломатично сказали президенту України: вони знають, що Коломойський є їхнім ворогом і ворогом України, говорить Віктор Бобиренко.

“Що він разом із Деркачем, Медведчуком і з росіянами розхитує човна”, – каже експерт.

Минулого понеділка США запровадили індивідуальні санкції, зокрема проти Олександра Дубінського. США заявили про “частину пов’язаної з Росією мережі іноземного впливу, що стосується Андрія Деркача”.

Торік Посольство США заявило, що нардеп Деркач є російським агентом.