Breaking news

Якщо у Зеленського є зайві гроші, нехай спрямує їх на боротьбу з коронавірусом – Геращенко

Зараз треба спрямовувати кошти на боротьбу із коронавірусом, а не на забаганки президента Володимира Зеленського. Про це заявила співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко в ефірі ток-шоу “Мир і/чи Війна” на телеканалі Інтер.

“Якщо в президента є зайві гроші, або в “Слуг народу” направте їх на боротьбу з ковідом. Петро Порошенко за час пандемії 100 мільйонів гривень передав для того, щоб закупити 167 тисяч захисних костюмів. І 200 лікарень в усіх регіонах України за це дякують і говорять про наступне. Якщо в Зеленського є зайві 2 копійки, нехай забезпечить масками”, сказала вона.

“В тому числі членів ТВК, які підуть на дільниці, будуть сидіти там кілька днів, рахувати нові складні бюлетені. Якщо у “Слуги народу” є зайві кошти, треба їх спрямувати на забезпечення антисептиками та масками”, додала народна депутатка.

13 жовтня Володимир Зеленський звернувся до українців, закликавши їх прийти на виборчі дільниці для участі в місцевих виборах 25 жовтня, щоб, зокрема, відповісти на 5 важливих для суспільства запитань.

В Офісі президента заявили, що опитування не матиме юридичних наслідків, а в такий спосіб влада хоче дозволити українцям самостійно визначити свої базові очікування щодо курсу розвитку країни.

15 жовтня у соцмережах поширили повний список запитань від президента.

У “Слузі народу” зізналися, хто заплатить за опитування від Зеленського.