Breaking news

“Якби був воєнний стан, вашу фракцію розстріляли б” – “слуга” до ОПЗЖ

Якби в Україні, яка обороняється від агресії Росії, ввели воєнний стан, то парламентську фракцію ОПЗЖ б розстріляли. Про це сказав народний депутат від “Слуга народу” Микита Потураєв.

В ефірі телеканалу “Україна 24” нардеп від ОПЗЖ Нестор Шуфрич назвав Революцію гідності “державним переворотом”, пише НВ.

На ці слова Потураєв відреагував: “Спокійно так скажу тобі. Одна політична проблема в країні вирішилась би, якби була оголошена війна. В умовах війни вашу фракцію варто було б, звичайно ж, розстріляти.

І проблема політична була б ліквідована, тому що за законами воєнного часу такі речі караються найвищою мірою покарання, військово-польовим судом – швидко і без особливих сентиментів”.

“Україна дотримується дипломатичного шляху вирішення конфлікту на Донбасі, хоча він коштує нам життів. Тому я нікому не раджу запроваджувати воєнний стан і розв’язувати проблему так, як слід при воєнному стані”, – додав нардеп.

Восьмий рік триває агресія РФ проти України. У березні 2014 року російський окупант захопив Крим. Також російська армія захопила райони Донецької та Луганської областей. Там діють російські окупаційні адміністрації.