Breaking news

Як Київ відзначатиме 207-му річницю від дня народження Кобзаря

У Києві з нагоди 207-ї річниці від дня народження українського поета і художника Тараса Шевченка запланована низка заходів.

Про це повідомила пресслужба КМДА.

Зранку 9 березня відбулося покладання квітів до пам’ятника Кобзареві в парку Тараса Шевченка. У церемонії взяли участь представники столичної влади.

Сьогодні о 16:00 у Музеї книги і друкарства України відбудеться презентація видання “Слідчо-наглядові справи Тараса Шевченка (1847-1859). Факсиміле” у 2 книгах. Обидві містять факсиміле всіх збережених досі слідчих і наглядових справ Шевченка. Це перша повна академічна публікація шевченківських документів такого типу.

Центральна бібліотека ім. Тараса Шевченка для дітей проводить щорічний проєкт “Іду з дитинства до Тараса”, приймаючи відеороботи, в яких читачі декламують улюблену поезію Шевченка.

14 березня о 13:00 у Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України відбудеться концерт “Тарас Шевченко й українська пісня”.

Президент Володимир Зеленський разом із дружиною Оленою вшанували пам’ять українського поета й художника Тараса Шевченка з нагоди 207-ї річниці з дня його народження.