Breaking news

“Я ж не за президентом стою, кривляюся”. Никифоров прокоментував своє скандальне фото

Прессекретар Володимира Зеленського Сергій Никифоров назвав жартом свою фотографію на тлі Монументу Вашингтона.

“Це серія фотографій, і вони пов’язані. Два фото – дві протилежності. Їх треба розглядати в комплекті. Така самокритика. На одному фото я серйозний, задумливий, дивлюся вдалину, а на другому – дивіться, я тримаю в руках “пірамідку”! Це дві сторони спектра. Причому насправді я не такий і не такий – я десь посередині. Але ось вам дві крайності – вибирайте, яка вам більше подобається. Ця фотографія спеціально була зроблена, вона іронічна: ось шаблонна фотографія, яка може бути – я тримаю “пірамідку”, – заявив Никифоров “Стране”.

Після такого “жарту” він почав краще розуміти, чого люди чекають від спікера президента: “кам’яне обличчя, посміхатися не можна, язика висовувати не можна, танцювати не можна, нічого не можна – ну, добре, добре”.

Президент не критикував його за це фото і не вичитував. Сам він не бачить проблеми в подібних жартівливих знімках. Але визнає, що окремо взяте фото з висунутим язиком виглядає безглуздо.

“Це серія фотографій, в яких є певний посил. І я нічого поганого не бачу в цих фото. Саме в тому вигляді, в якому вони були опубліковані. Але якщо одне фото висмикувати і окремо перепощувати скріншоти, не бачачи оригіналу, звичайно, це виглядає трохи безглуздо”, – зазначив Никифоров.

“Ще раз, це несерйозна фотографія. Це свідоме перебільшення, дурощі. Був час – пішли сфотографувалися. Я ж не за президентом стою, кривляюся. Я не п’яний, не б’ю посуд. І взагалі, думаю, людині допустимо посміхатися і дуркувати в дрібних дозах. Так, я прес-секретар президента – так що, я тепер не людина? Я ж не при виконанні, не на роботі – у вільний час зробив фото. Але це, звичайно, все дискусійно”, – додав Никифоров.

Він уточнив, що планував піти 19 вересня на ЛГБТ-прайд, але тепер сумнівається.

“Я ще хотів піти на прайд, підтримати, а тепер ось думаю – чи варто? Тому що взагалі буде катастрофа”, – заявив Никифоров.