Breaking news

Я сюди не повернуся, тут розруха і ср*ч: Крим довів росіянку до лікарні

Відпочинок в окупованому Криму перетворився на пекло для самих росіян, які раніше рвалися на півострів

На моторошні умови відпочинку на анексоаному півострові поскаржилася туристка з Санкт-Петербурга Галина Траоре на своїй сторінці в соцмережі.

Так, після кількох днів відпочинку, дівчина потрапила в лікарню з отруєнням. Вона була в шоці від місцевої розрухи, рівня медицини, самого моря тощо.

«Моя найогидніша відпустка добігає кінця. Залишилося дотягнути день і кулею на літак. Додому!!! Ніколи я не хочу більше повертатися до Феодосії!!! Розруха, срач і по**їзм!», – написала вона.

Дівчина дізналася, що, наприклад, в районі пляжу «Дитячий» у Феодосії в море виходить місцева каналізація. Але місцеві розповіли їй про те, що там купатися не можна тільки після того, як вона потрапила в лікарню.

«Пляж Феодосії – це бухта, в якій накопичується і концентрується вся зараза. Одна крапля такої морської води викликає вже через 2-3 години сильну блювоту і діарею. Температура тіла підвищується до 39-40. У результаті відбувається зневоднення небезпечне для життя!», – пише туристка.

крым

Коли ж дівчина поцікавилася у медиків, чому ніхто не попереджає про щорічні епідемії ротовірусу, у відповідь почула, що «так хто ж про це буде говорити?! Це ж бізнес. Ви повинні самі думати».

Але і перебування в лікарні виявилося тією ще пригодою.

«Лікарня – окрема історія. Душа немає, все засрано. Штори висять на іржавих скріпках. Палат, в задушливій лікарні, всього 6, а народу дуже багато, тому ліжка з хворими на всю довжину коридору», – написала вона.

За словами туристки, медсестра в парі рукавичок, які бере в банці з-під огірків з етикеткою «стерильно», йде по коридору від ліжка до ліжка, ставить всім крапельниці, не змінюючи рукавички.

Маніпуляції в лікарні проводять теж своєрідно.

«Кров з пальця, лікар висмоктує своїм вусатим ротом, через скляну трубку, і видуває її в пробірку… Невже, у них немає навіть гумової груші, для цієї процедури?! Сходила в аптеку – подарувала їм 5 груш…. по 20 р», – зазначила туристка.

«На такому рівні медицина не повинна знаходиться. Тим більше в Криму, куди вкладено вже купу бабла!!!!», – підсумувала дівчина.