Breaking news

Вивозив Януковича: журналіст, який втік з Росії, злив сенсаційні дані про отруйника Скрипаля

 

Полковник Головного розвідувального управління РФ Анатолій Чепіга (Руслан Боширов), підозрюваний в отруєнні екс-шпигуна ГРУ Сергія Скрипаля, очолював операцію з вивезення до Росії екс-президента України Віктора Януковича.

Про це розповів колишній журналіст “Центру управління розслідуваннями” Сергій Канєв, який бере участь в розслідуванні про фігурантів “справи Скрипалів”, “Громадському“. Він зазначив, що про це свідчать джерела.

“Чепіга-Боширов брав участь в евакуації Януковича в Росію. Принаймні про це свідчать мої джерела. Він зі своїм підрозділом спецпризначенців прибув до резиденції Януковича — Межигір’я. Перебував там, охороняв його. Звідти вони транспортували його в Крим і до Росії”, – розповів Канєв.

За його даними, за цю спецоперацію Чепіга отримав звання “Героя Росії”. Також за вивезення Януковича нагородили колишнього охоронця президента РФ Володимира Путіна Олексія Дюміна.

Він пообіцяв опублікувати детальне розслідування за фактами участі Чепіги в спецоперації Януковича. У свою чергу, адвокат екс-президента України Олександр Горошинський прокоментував такі дані, заявивши, що йому обставини невідомі.

“Я це питання не вивчав, в матеріалах справи, які надаін суду цього немає, я не прочитав щоправда ще всі матеріали, але в тих, що я прочитав — я цього не знайшов”, – зазначив адвокат.

У свою чергу ще один адвокат Януковича Віталій Сердюк “повністю спростував” “Громадському” участь агентів ГРУ в евакуації.

Джерело