Breaking news

Вибух на Позняках: Київ виділив кошти постраждалим і готовий оплатити по пів квартири

Столична влада виплатить по 50-80 тис. грн постраждалим від вибуху будинку на Позняках. Родичі отримають по 100 тис. грн за кожного загиблого.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на брифінгу.

“Комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про виділення коштів та надання матеріальної допомоги постраждалим мешканцям будинку на Позняках, де стався вибух. Усі постраждалі родини отримають по 50 тисяч гривень. Тим, хто отримав важкі травми, виділять по 80 тисяч. Мешканцям з ушкодженнями середньої важкості виплатимо по 70 тисяч гривень. Ті, у кого легкі травми, отримають по 60 тисяч. Люди, які втратили близьких, отримають по 100 тисяч гривень за кожного загиблого. Я підписав відповідне розпорядження”, – сказав Кличко.

Також він запропонував уряду разом відшкодувати людям вартість знищеного житла.

“Я запропонував прем’єр-міністру, як ми можемо допомогти людям. Половину коштів на житло для них може надати місто. А половину – виділити уряд. Київ готовий виділити з резервного фонду 30 мільйонів гривень для вирішення житлової проблеми людей, у яких у будинку стався вибух. Мова йде про надання грошової компенсації за ринковою вартістю житла або про придбання квартир відповідної площі”, – пояснив Кличко.

Вранці 21 червня в багатоповерхівці в Дарницькому районі Києва​ стався вибух, який зруйнував кілька поверхів. Рятувальники витягли з-під завалів тіла п’яти людей. 16 квартир зруйновані і ще 40 пошкоджені.

Основною версією трагедії поліція називає газову суміш.