Breaking news

Вибори президента України: Порошенко озвучив рішення

Президент України Петро Порошенко висунув свою кандидатуру на майбутніх президентських виборах, які пройдуть у березні.

Про це він заявив під час форуму “Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом”, який почався в Києві 29 січня. На заході були присутні міністр інформаційної політики Юрій Стець, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, міністр соціальної політики Андрій Рева, прем’єр Володимир Гройсман, голова Верховної Ради Андрій Парубій та ін.

“Відчуття глибокої відповідальності перед країною, перед сучасниками, перед минулими і майбутніми поколіннями, змусили мене прийняти рішення балотуватися ще раз на посаду президента України”, – заявив Петро Порошенко.

Порошенко заявив про висунення в президенти

Він також пояснив, що буде займатися посткризовим відновленням благополуччя населення та боротьбою з бідністю. Серед пріоритетних напрямків розвитку Порошенко назвав IT-сектор, високотехнологічне виробництво та туризм.

Вибори президента України: Порошенко озвучив рішення

Він підкреслив, що Україна й надалі прагнутиме до членства в ЄС і НАТО. За його словами, заявка на вступ до Євросоюзу буде подана вже в 2024 році.

“Ми повинні стати великою європейською державою щасливих людей… Найгірше точно позаду. Економіка зростає 12 кварталів поспіль, криза відступає”, – заявив Порошенко.

Крім членів Кабінету міністрів, на форумі також були присутні народні депутати України Мустафа Джемілєв і Дмитро Ярош та митрополит Київській та всієї України Епіфаній. Загалом в залі були присутні близько 4000 осіб.

Джерело