Breaking news

Вибори мерів: члени ДВК підписали протокол до завершення голосування

У Львові на виборчій дільниці підписали протокол про підрахунок голосів виборців до завершення голосування.

За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження, поінформували у Відділі комунікації поліції Львівської області.

Правоохоронці отримали повідомлення про можливе порушення виборчого законодавства на одній з виборчих дільниць у Личаківському районі.

Окремі члени комісії ДВК підписали протокол про підрахунок голосів виборців до завершення волевиявлення громадян, підрахунку голосів та остаточного заповнення вказаного протоколу.

За цим фактом слідчі відкрили справу про фальсифікацію, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації, документації референдуму, викрадення, пошкодження, приховування, знищення печатки виборчої комісії, комісії референдуму, виборчої скриньки, списку виборців чи учасників референдуму Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання позбавлення волі на строк від семи до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

На мобільні телефони членів дільничних виборчих комісій в Полтаві надходили СМС з вимогою не йти на вибори. Номер відправника невідомий, повідомляє мережа “ОПОРА”. У повідомленнях, отриманих членами дільничних виборчих комісій зранку 22 листопада, пишуть (стилістика збережена): “Не йдіть на дільницю! На отримавших продуктові набори чекає поліція!!!”. Відправник повідомлення Poltava.